KONST / Litografier / Litografi 8181219
nr 818 1219
Otte Sköld
(1894-1958), Sverige
Litografi, Otte Sköld (1894-1958), Odengatan, signerad-51, motivets mått: 42x33
Utrop:
300 kr
Såld:
450 kr
måndag 1 april 2013
kl 18:55:59
250 kr
200 kr
300 kr
450 kr
Otte Sköld
Läs mer om Otte Sköld